Amygdalin Forte vitamín B17

Amygdalin Forte vitamín B17

Doplněk stravy

98% vitamín B17 pro boj se škodlivými buňkami...

obsah balení: 45+15 tablet zdarma

objednat

PDK kód: 3320240
EAN kód: 8586019020489
APA kód: 3320240
Etiketa: Amygdalin Forte vitamín B17 (PDF)
Fotografie: tiskové foto (JPG)
Logotyp: Pharma Activ (ZIP)

Amygdalin neboli vitamin B17 je glykosid, který byl oddělen z hořkých meruňkových pecek.


Jak působí vitamín B17?

Molekula vitaminu B17 je tvořena dvěma molekulami glukózy, jednou molekulou kyanidu a jednou molekulou benzaldehydu. Molekuly kyanidu a benzaldehydu působí běžně jako velmi prudké jedy, ale v sloučení ve vitamínu B17 působí synergicky. Škodlivé buňky, jako svůj primární zdroj energie, využívají právě glukózu. Obsahují enzym betaglukosidázu, který tak uvolní z amygdalinu glukózu, ale zároveň i molekuly kyanidu a benzaldehydu. To účinně usmrtí škodlivou buňku. Zdravé buňky enzym betaglukosidázu neobsahují (případně jen velmi malé množství), ale naopak obsahují enzym rhodenázu, který vitamin dále zpracuje.
Inulin je rozpustná vláknina rostlinného původu. Jedná se o čistě přírodní uhlohydrát, který se získává extrahováním z kořene čekánky (Cychorium intibus).

Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.

Dávkování:

4 tablety 1x denně před jídlem, po dobu 40 dní. Tableta se zapije dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění:

Není určeno jako náhrada pestré stravy! Nepřesahovat doporučenou denní dávku! Nevhodné pro děti do 18 let, těhotné a kojící ženy, pro osoby s poruchami krvetvorby, hemofiliky, pro osoby s transplantovanými orgány a tkáněmi a pro ženy, které chtějí otěhotnět! Skladovat mimo dosah dětí!

Složení:

(v přepočtu na denní dávku – 4 tablety 2800 mg): Inulín 2724 mg, Amygdalin (B17 98%) 70,08 mg, Stearan hořečnatý (protispékavá látka) 6,08 mg

Skladování:

Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem. Skladujte v suchu, v uzavřeném obale při teplotě od +5°C do +25°C.

 

 

Poznámky:

SZÚ stanovil akutní referenční dávku pro kyanidy ARfD 4,5 mg/osoba o hm.60kg - tj. 2 meruňková jádra (hořké mandle) denně - odpovídající denní dávka doplňku stravy

Laboratorní rozbor na kyanidy